Reštaurácia

Samoobslužná reštaurácia s kapacitou 140 miest ponúka možnosť stravovania pre všetkých ubytovaných hostí ale aj návštevníkov strediska. Jedálny lístok je možné prispôsobiť pri skupinách špeciálnym požiadavkám športovcov, školských kolektívom alebo firemných podujatiam, oslavám, stretávkam i svadbám. Doplnkový sortiment suvenírov, sladkostí, rôznych nealko nápojov a pod.je vítaným doplnením pri skupinových pobytoch. K reštaurácii patrí aj terasa s úžasným výhľadom. Malé deti vždy zaujme detský kútik priamo v reštaurácii.


Pre ubytovaných hostí v chate Limba ponúkame stravovanie vo forme polpenzie:

  • raňajky formou bufetových stolov,
  • večere (3-chodové menu).

Reštaurácia je tiež ideálna pre svadby, rodinné oslavy, firemné a školské akcie a iné posedenia. Pre potreby zákazníkov zabezpečíme širokú škálu jedál od miestnych či sezónnych špecialít, pečených prasiatok a iných jedál podľa požiadaviek. Jedálny lístok, výzdobu a hudobnú produkciu vieme prispôsobiť želaniam zákazníka.


Ski bar

K vybaveniu chaty patrí aj Ski bar, ktorý cez deň slúži ako útulná kaviareň ladená v lyžiarskom a bežkárskom duchu strediska a večer sa mení na miesto stretávania ubytovaných hostí. Športový duch Ski baru je dotváraný historickými fotografiami a predmetmi, ktoré Vám napomôžu si živo predstaviť ako sa kedysi lyžovalo a bežkovalo. Kapacita baru je 50 miest no v prípade záujmu o konanie rôznych akcií v priestoroch baru vieme zabezpečiť dostatok miest pre všetkých.