Relax centrum

Skvelým miestom na relax a šport v stredisku je Relax centrum. Oddychovať a športovať tu môžu návštevníci strediska, rekreační športovci ale aj vrcholoví športovci počas športových sústredení. K dispozícii je:


Viacúčelová hala

Špeciálny odpružený viacvrstvový povrch značky Mondo na báze prírodného a syntetického kaučuku je určený na kolektívne halové športy ako futbal, volejbal, basketbal, hádzaná, tenis a ďalšie. Rozmery telocvične sú 41,6 m x 19,6 m, výška 9,5 m. K dispozícii sú aj zdvíhacie basketbalové koše.

Wellness

  • bazén s protiprúdom s dĺžkou 24 m a hĺbkou 1,2 m, s atrakciami ako ležadlá, sedadlá, vodný hríb, vodné trysky, teplota vody 26 – 28°C
  • detský bazén s objemom 3,5 m3 a teplotou vody 30°C
  • sedací bazén objem 5,7 m3, teplota vody 36°C
  • sauny – suchá, parná, infra, eukalyptová, bylinková s odpočívarňou, ochladzovací bazén

Fitness

Veža s protismernou kladkou, bicykel pinning, kovová rebrina, ribstol, rovná lavička na tlaky v ľahu, stroj na chrbát zhora, kladkový posilňovač a iné. Spolu je k dispozícii 17 strojov.

Squashové ihrisko

V ponuke je jeden kurt.

Bowling

K dispozícii sú dve plnohodnotné dráhy (10 hráčov na jednej dráhe).

Ihriská v exteriéri

Pre športové kolektívy alebo amatérov tu čakajú 2 ihriská na tenis (antukové a asfaltové), 2 volejbalové ihriská s rôznymi povrchmi, ihrisko na basketbal a hádzanú. Ihriská sú ohradené a pri každom z nich sa nachádza altánok a niekoľko typov zaujímavých preliezok pre deti, ako aj na posilňovacie cvičenia športovcov. K dispozícii je viacúčelová trávnatá plocha s rozmermi futbalového ihriska.

In-line dráha

Široká 3 metre a dlhá 1 800 m. V zákrutách je klopená, v noci je osvetlená a má tri miesta nástupu a výstupu z dráhy. V zime slúži ako bežecká dráha, v lete po nej brázdia korčuliari. Dráha je vedená v lesnom prostredí a usporiadaná do alternatívnych okruhov podľa obtiažnosti.

Pozrite si aktuálny cenník.