Teambuilding

Anglické slovo „team building“ v preklade znamená budovanie kolektívu či už pracovného alebo športového. Kolektívy absolvujú rôzne spoločné aktivity, ktoré majú naučiť účastníkov alebo členov kolektívu efektívne spolupracovať, zlepšovať vzájomnú komunikáciu a zabaviť sa.


_MG_3370Ak hľadáte príjemné prostredie a zariadenie na usporiadanie tímových stretnutí za skvelú cenu, či už za účelom zábavy, tréningu alebo aktívneho oddychu, ste na správnom mieste, pretože práve u nás nájdete tie najlepšie podmienky. Vymeňte svoje pracovisko či športovisko za pobyt na Skalke pri Kremnici a spoznajte svojich kolegov a spoluhráčov aj v inom prostredí.

Ubytovacia časť chaty Limba disponuje kapacitou 144 miest + prístelky a reštauračná časť má kapacitu 130 miest. Na školenia a sústredenia je vám k dispozícii útulná spoločenská miestnosť so všetkou potrebnou technikou a Skibar s plazmovou TV a barom. Okolie chaty môžete využiť na teambuildingové aktivity. To všetko je doplnené kvalitným ubytovaním a stravovaním. Pre skupiny vieme zabezpečiť aj dopravu autobusom alebo minibusom.

Výber jedla a priebeh akcie spolu prekonzultujeme, cenu vám vykalkulujeme a „ušijeme“ ponuku na mieru: